Nauja laisvė

Naujasis „SX4 S-Cross“ – tarsi gaivaus vėjo gūsis jūsų reikaluose, – gal tai sportas, įvairūs pomėgiai, keliavimas, nuotykiai ar tiesiog pasivažinėjimas po miestą. Galingu judėjimu pirmyn, išmaniais sprendimais salone bei efektingai atrodančiu kėbulu naujasis „SX4 S-Cross“ pakylėja originalų ir savitą „Suzuki“ krosoverio dizainą bei funkcionalumą į visiškai naują lygį. Mėgaukitės savo laisve!

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune
Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Važiavimo savybės, kurios nepaves

Į bet kokią kelionę leiskitės ramūs – kur tik širdis traukia! „SX4 S-Cross“ – tai teisingas pasirinkimas, nepriklausomai nuo oro sąlygų ar kelio būklės. Šiame automobilyje yra viskas ko reikia – patikimos sistemos, agregatai ir mazgai važiavimui bekele bei puikios eksploatacinės savybės, garantuojančios bekompromisį patikimumą. Tai vienas įvairiapusiškiausių automobilių, kokį tik galima įsivaizduoti.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

NAUJOJI VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA ALLGRIP: STABILUS VAŽIAVIMAS BET KOKIU PAVIRŠIUMI

Aukštai vertinamos „Suzuki“ visų varančiųjų ratų pavaros technologijos naujoji karta – „AllGrip“ sistema – užtikrina stabilumą pačiomis įvairiausiomis kelio ir važiavimo sąlygomis. Pažangios važiuoklės technologijų dėka visų varančiųjų ratų sistema „AllGrip“ padeda išsaugoti automobilio valdomumą bet kokiomis eismo sąlygomis. Tuo pat metu ji mažina degalų sąnaudas ir užtikrina iki šiol nepatirtą važiavimo malonumą bei ramybę, nepriklausomai nuo lauko oro sąlygų. Centrinėje konsolėje esantis visų varančių ratų sistemos AllGrip perjungėjas leidžia vairuotojui pasirinkti vieną iš keturių važiavimo režimų: Auto (automatinį), Sport (sportinį), Snow (sniego) ir Lock (blokavimo).

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Auto (automatiniame) režime dėmesys sutelktas į kuo mažesnes degalų sąnaudas važiuojant įprastomis sąlygomis. Ratams pradėjus slysti, sistema automatiškai įjungia visų ratų pavarą.

Sport (sportiniame) režime geresnės važiavimo savybės posūkiuose; pagal poreikį daugiau jėgos perduodama į užpakalinius ratus. Tuo pačiu, šiame režime variklis greičiau reaguoja į greičio pedalo paspaudimą, o modeliuose su automatine pavarų dėže palaikomas variklio darbas aukštesniais sūkiais.

Snow (sniego) režimas geriausiai tinka važiuoti apsnigtais ir neasfaltuotais keliais, o taip pat kai kelias apledėjęs ir slidus. Režimas suteikia daugiau stabilumo ir pagerina ratų sukibimą su kelio danga. Jėga paskirstoma į visus ratus, priklausomai nuo greičio pedalo padėties ir vairo sukimo.

Lock (pastovios visų ratų pavaros) režime variklio traukos jėga paskirstoma vienodai tarp priekinio ir galinio tilto, todėl šis režimas ypač tinkamas važiuoti sunkiai pravažiuojamais keliais ir bekele. Važiavimo greičiui perkopus 60 km/val., sistema persijungia į sniego režimą.

SALONAS

Dinamiškai stilingas

„Suzuki SX4 S-Cross“ salone tvyranti atmosfera tiesiog vilioja leistis į kelionę. Tai jaučiama patogiose sėdynėse, gaubtuose paviršiuose ir kokybiškoje visų jungiklių bei valdymo svirčių medžiagoje. Sidabru žibančios juodo salono apdailos detalės pabrėžia kokybę bei stilingą dizainą.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Daugiafunkcinis ekranas

Prietaisų skydelio viduryje esantis informacinis ekranas tarp kitų dalykų rodo šiuos duomenis: degalų sąnaudas, atstumą, kurį galima nuvažiuoti su bake esančiais degalais, pasirinktą visų varančiųjų ratų režimą. S-Cross lygio įranga rodomi ir statymo jutiklių perspėjimai. Be to, ekrane matyti ir pavarų perjungimo nurodymai, padedantys taupyti degalus.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema

Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema suteikia galimybę vairuotojui ir šalia jo sėdinčiam keleiviui nepriklausomai vienas nuo kito keisti temperatūrą pagal savo nuožiūrą ir poreikius, kad važiavimas automobiliu būtų dar jaukesnis.

Prabangiai į kelionę

Visi valdymo įrenginiai bei jungikliai automobilyje „Suzuki SX4 S-Cross“ yra tiesiai vairuotojui po ranka – būtent ten, kur jie ir reikalingi. Erdviame ir stilingame salone, kur vyrauja tiesios ir aiškios dizaino linijos, gerai jausis visi keleiviai, nesvarbu kiek truktų kelionė. „Suzuki SX4 S-Cross“ komforto įrangos gausa sukuria prabangią kelionės atmosferą, palengvina automobilio valdymą, o važiavimą paverčia tikru malonumu.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas

Pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai išlaiko vairuotojo nustatytą greitį. Greičio ribotuvas neleidžia viršyti paties vairuotojo iš anksto pasirinkto didžiausio greičio.

Beraktė variklio paleidimo sistema

Automobilio duris galima uždaryti ir atidaryti, o taip pat paleisti automobilio variklį net neišimant rakto iš kišenės.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Аutomatiškai įsijungiantys langų valytuvai ir žibintai

Aptikus lietaus lašus ant stiklo automatiškai įsijungia langų valytuvai, o jų darbo greitis nustatomas priklausomai nuo lietaus smarkumo bei automobilio greičio. Priekiniai ir užpakaliniai automobilio žibintai įsijungia ir išsijungia automatiškai, priklausomai nuo aplinkos šviesos lygio.

Apšviečiami veidrodėliai skydeliuose nuo saulės

Vairuotojo ir priekinio keleivio skydeliuose nuo saulės yra apšviečiami veidrodėliai.

Lubų konsolė ir salono apšvietimo lempos

Lubų konsolėje sumontuotos taškinio apšvietimo lempos ir dėtuvės saulės akiniams.

Malonus palydovas

Įsėdę į automobilį ir patogiai įsitaisę pastebėsite, kad „Suzuki SX4 S-Cross“ salone daug vietos būtent ten, kur jos labiausiai reikia. Pakankamai didelės sėdynės tinkamos tiek trumpiems pervažiavimams mieste, tiek ir ilgoms kelionėms. Už „SX4 S-Cross“ vairo Jūs pasijusite taip gerai, kad jums net kils noras iki šiol buvusias trumpas keliones pakeisti gerokai ilgesnėmis.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune
Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

BAGAŽINĖ

Daug naudingos erdvės bagažui

Pasidovanokite sau bent vieną tobulą kelionę. Puikūs „Suzuki SX4 S-Cross“ erdviniai sprendimai suteiks tam visišką laisvę. Paverskite salono erdvę atitinkančia jūsų poreikius išnaudodami bagažinę su joje esančiais specialiais tvirtinimo kabliais ir kilpomis bagažui tvirtinti, kurie vienodai gerai tinka tiek sportiniam inventoriui, tiek ir kelioninės daiktams pervežti.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Daugialypė ir keičiama vidinė erdvė

Netgi jei automobilyje sėdi penki žmonės bagažinės tūris yra net 430 litrų. O sulenkus galinės sėdynės atlošą santykiu 60:40, bagažinės tūrį galima padidinti pagal poreikius. Bagažinės dugno dangtį galima padėti keliais skirtingais būdais, kas suteikia dar daugiau galimybių, na o žemas pakeliamų galinių durų slenkstis palengvina bagažo sukrovimą ir iškrovimą.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Labai praktiška

Bagažinėje sumontuotas 12 V elektros lizdas ir keli kabliai bei kilpos bagažui tvirtinti.

SAUGUMAS

Visų pirma saugumas

„SX4 S-Cross“ užtikrina visokeriopą judėjimo saugumą – pradedant nuo eismo įvykių prevencijos sistemų (aktyvusis saugumas) ir baigiant salone esančių žmonių apsauga visokių galimų susidūrimų atveju (pasyvusis saugumas). Pažangi technologija bei aukščiausios klasės įranga saugumui užtikrint suteikia pasitikėjimo ir įkvepia ryžto išbandyti naujus maršrutus vietoje įprastų kasdienių važiavimo kelių.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Aktyvusis saugumas

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESP)
ESP sistema padeda išsaugoti automobilio važiavimo kontrolę, valdydama variklį ir stabdžius pagal iš jutiklių gaunamus duomenis. Jei padangos praranda sukibimą su kelio danga, ESP sistema automatiškai reguliuoja variklio sukimo momentą bei stabdžių galią, siekdama užtikrinti, kad automobilis išliktų valdomas. ESP sistema įeina į visų „SX4 S-Cross“ modelių bazinę įrangą.

Padangų slėgio stebėjimo sistema (TPMS)
Padangų slėgio stebėjimo sistema vairuotoją perspėja apie padangose mažėjantį slėgį ir informaciniame ekrane pasirodo atitinkamas pranešimas. Sistema tikrina padangų slėgį naudodama specialius jutiklius, sumontuotu kiekvienos padangos vožtuve.

Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema
Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema padeda vairuotojui pradėti važiuoti įkalnėje ir neleidžia automobiliui riedėti atgal tuo metu, kai vairuotojas perkelia koją nuo stabdžių pedalo ant greičio pedalo.

Pasyvusis saugumas

Visuose „S-Cross“ modeliuose įrengtos 7 saugos oro pagalvės, apsaugančios vairuotoją ir visus keleivius galimo susidūrimo atveju. Papildomai prie priekinių ir šoninių vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvių bei užuolaidinių saugos oro pagalvių yra vairuotojo kelius apsauganti saugos oro pagalvė. Jei vaiko kėdutę reikia pritvirtinti ant priekinės sėdynės, galima atjungti priekinio keleivio saugos oro pagalvę. Specialios konstrukcijos pedalai susidūrimo atveju pasitraukia nuo vairuotojo kojų ir taip sumažina traumų grėsmę.

Kėbulo karkaso konstrukcijoje panaudota „Suzuki“ sukurta koncepcija „TECT” (Total Effective Control Technology), leidžianti pagaminti lengvą ir kartu labai saugų vairuotojui ir keleiviams automobilio kėbulą. Susidūrimo metu smūgio energija nukreipiama į šalį nuo automobilyje esančių žmonių. Ši koncepcija taip pat padidina ir pėsčiųjų saugumą, tuo atveju jei automobilis į juos trenktųsi.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

TECHNOLOGIJA

Šiuolaikiškas ir efektyvus variklis su turbokompresoriumi

„SX-4 S-Cross“ variklis yra ypač efektyvus, o tuo pačiu ekonomiškas ir tausojantis aplinką. Naujojo Boosterjet 1 l variklio su turbokompresoriumi didžiausia galia yra 112 AG (82 kW), o didžiausias sukimo momentas 170 Nm. Didžiausias sukimo momentas pasiekiamas prie nedidelių variklio sūkių (nuo 2000 iki 3500 sūk./min.), o tai reiškia paprastesnį ir malonesnį važiavimą.

Pavarų dėžės

„Optimizuotas penkių laipsnių mechaninės pavarų dėžės pavarų perdavimo skaičius mažina degalų sąnaudas, o lengvas pavarų perjungimas dar labiau padidina važiavimo malonumą.
Su šešių laipsnių automatine pavarų dėže važiuoti patogiau. Vidutinės degalų sąnaudos tėra tik 5,6 l/100 km.

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Pakaba ir kėbulas

Subalansuota pakaba
Automobilio pakabos sistema kurta specialiai europietiškiems keliams, siekiant geriausio stabilumo, patogumo ir mažiausio triukšmo. Priekyje montuojami MacPherson statramsčiai su spyruoklėmis, gale – torsioninė sija su spyruoklėmis.

Tvirtas ir lengvas kėbulas
Automobilio kėbulo karkasas, pagamintas iš ypač atsparaus plieno, yra tvirtas ir kartu lengvas. Toks automobilis važiuoja stabiliau, sunaudoja mažiau degalų ir yra gerokai saugesnis.

SPALVOS

Bazinė spalva

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune

Perlamutrinės ir metalizuotos spalvos

Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune
Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune Suzuki SX4 S-CROSS - Autofortas motors Suzuki atstovas Kaune