Naujienos

Naujų automobilių rinka: temperamentingas tango tęsiasi

Šiemet, ypač metų pradžioje, įspūdingais pardavimų rezultatais sužibėjusi naujų automobilių rinka vis dar išlaiko savo pagreitį. Lietuviai, užuot investavę į seną transporto priemonę, renkasi naują, iš gamintojų atstovų salonų, o ją dažniausiai įsigyja lizingo būdu. Šiuolaikiškų transporto priemonių pardavimo atstovai akcentuoja, kad pagrindinės priežastys, skatinančios investuoti į naują automobilį, yra šios – saugumas, eliminuotos sąnaudos neplanuotam remontui, ekonomiškumas, sąlyginai nedidelės pirminės investicijos.
Šiemet, ypač metų pradžioje, įspūdingais pardavimų rezultatais sužibėjusi naujų automobilių rinka vis dar išlaiko savo pagreitį. Lietuviai, užuot investavę į seną transporto priemonę, renkasi naują, iš gamintojų atstovų salonų, o ją dažniausiai įsigyja lizingo būdu.


Automagistralės pašonėje Kaune – naujas automobilių centras: investuoti 2 mln. eurų

Gegužės 18 dieną Kaune, 9-ojo Forto gatvėje, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidarytas inovatyvus automobilių centras „Autofortas motors“, atstovaujantis keturiems skirtingiems automobilių gamintojams – „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“ ir „Ssangyong“. Autosalonas, kuris kauniečių įmonių grupei – jau antrasis, duris klientams oficialiai atveria nuo gegužės 19-osios.
„Džiaugiamės galėdami pristatyti šią iniciatyvą, gimusią iš ilgamečio darbo, patirties rinkoje ir natūraliai subrendusio noro plėstis. Jau daugiau kaip 20 metų „Autofortas“ yra vienas iš didžiausių automobilių serviso paslaugas teikiančių centrų Lietuvoje. Be to, pastebime, kad šalyje sparčiai didėja mūsų atstovaujamų transporto priemonių paklausa.


Kaune atidaromas modernus automobilių centras

Naujų automobilių pirkimo tendencijos Lietuvoje džiuginančios – vis dažniau, užuot investavę į senų automobilių remontą, lietuviai perka naujas transporto priemones. Gegužę Kaune, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidaromas inovatyvus „Autofortas Motors“ automobilių centras, kuriame bus galima įsigyti „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“, „Ssangyong“ automobilių. Strategiškai patogi vieta, naujausi modeliai, konkurencingos kainos, lanksčios ir aukštos kokybės remonto bei serviso paslaugos – tai privalumai, kuriais naujojo salono atstovai ketina džiuginti savo klientus.

Anot autosalono atstovų, poreikį atidaryti modernų ir konkurencingą autocentrą Kaune padiktavo rinkos situacija. „Autofortas“ jau daugiau kaip 20 metų teikia automobilių serviso paslaugas, tad nusprendėme, jog atėjo metas plėsti veiklos spektrą.