SUKURTAS JAUDINTI

Drąsus ir elegantiškas pareiškimas

Jis prikaustys žvilgsnius. Naujasis „i30 Fastback” yra šviežiausias greitai augančios „Hyundai i30“ šeimos narys. Automobilis pasižymi glotnia stogo linija, žema ir ryškia stovėsena. „Hyundai“ tapo pirmuoju gamintoju, kuris į šį segmentą sugrąžino ikoniškajį „fastback“ kėbulo dizainą.

Hyundai i30 Fastback -  Hyundai atstovas Lietuvoje

Žvelgiant iš įspūdingo nuožulnaus profilio, glotnios kupe stiliaus linijos kuria preciziškas plokštumas ir daliai pasibaigia ties galiniu buferiu. Ryškūs ir specialiai „i30 Fastback” modeliui kurti 17 ir 18 colių ratai pabrėžia jo elegantišką sportiškumą.

Hyundai i30 Fastback -  Hyundai atstovas Lietuvoje

Priekio taip pat nesupainiosite su niekuo kitu. Čia sukurta unikali mūsų laiptuotų grotelių versija. Išskirtiniai dieniniai LED žibintai kartu su pagrindiniais LED žibintais įsilieja į aptakų priekinį buferį ir sukuria harmoningą detalių visumą.

Hyundai i30 Fastback -  Hyundai atstovas Lietuvoje

Gale akis patraukia nepavaldus laikui sportiško „fastback“ stiliaus briaunų grožis. Galinio statramsčio ir lango formas įkvėpė vandens lašo siluetas, todėl jų dizainas yra švelnus, elegantiškas ir sustiprinantis smailėjančią lango liniją. Charizmatiškame „i30 Fastback” siluete drąsiai įsiterpia didelis ir išlenktas galinis aptakas. Jo linijos pratęsiamos žibintuose, todėl vizualiai aptakas dar didesnis. Tokios išraiškingo dizaino detalės kaip galiniai žibintai ir buferis toliau kuria švelnaus ir elegantiško dizaino atmosferą. Užtenka vieno žvilgsnio, kad suprastumėte, kodėl „fastback“ stiliaus linijos tapo tokia dizaino klasika.

Hyundai i30 Fastback -  Hyundai atstovas Lietuvoje

Šalia savo unikalių kėbulo linijų naujasis „i30 Fastback” yra sportiškesnis ir vikresnis nei jo penkiaduris pusbrolis. Dėl 15 proc. standesnės pakabos vairavimas yra tikslesnis. Žemesnė pakaba ne tik pagerino vairavimo savybes, bet ir sukūrė labiau prie žemės prigludusią išvaizdą.

PAMATYKITE i30 FASTBACK PATYS

„i30 Fastback” atėjo pakeisti žaidimo taisyklių. Esame pirmasis gamintojas šiam segmentui pasiūlęs stilingą ir rafinuotą kupe“, - aiškina „Hyundai Design Centre Europe“ vyriausiasis dizaineris Thomas Bürkle.

 Hyundai atstovas Lietuvoje